MAGFORMERS-30

0/5
(Hodnotilo 0)

Obľúbený štandardný set pre začiatočníkov, ktorý vás milo prekvapí.

More details

Skladom

CENA: 44,97 €

ks

Magnetická stavebnica Magformers-30 obsahuje celkom 30 dielikov.

Z Magformers-30 postavíte už celú radu najrôznejších altánov, domčekov, hradov, zvierat, rastlín, ale aj toľko obľúbených ozdôb a šperkov a samo o sebe jednoduché Archimedove a Platónove telesá.

Stavebnica obsahuje celkom 30 dielikov: 18 štvorcov, 12 trojuholníkov

Dodáva sa v pestrom spektre mnohých výrazných farieb (žltá, oranžová, ružová, červená, tyrkysová, zelená, modrofialová, fialová a modrá) a patria k najobľúbenejším "ochutnávkovým" modelom. Väčšina malých staviteľov Magformers začína práve s týmto modelom.

Pre upgrade odporúčame prikúpiť kolieska, čím získate peknú sadu na stavbu bugín a autíčok, prikúpením 1 trojitého obdĺžnika získate samonosný pevný podvozok. Pre pokračovanie v prípade zaujatia princípom a možnosťami stavebnice odporúčame prikupovať dieliky po starostlivo namiešaných rozširujúcich sadách, viď sériu "Pikant" (malý/veľký, Plus, Premium, 2015,...)

Bezpečnostnou výhodou je zabudovanie magnetických častí priamo do stien stavebnice, nehrozí zhltnutie, toľko diskutované v nedávnej dobe.

Magnetické stavebnice Magformers patria medzi najobľúbenejšie magnetické stavebnice pre najmenších. Magnetická stavebnica Magformers má magnety umiestnené priamo v jednotlivých dieloch, takže nehrozí riziko požitia magnetu.

Čo všetko možno postaviť:

Video Magformers

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: