Zavrieť

MAGFORMERS-62

0/5
(Hodnotilo 0)

Obľúbená klasika, z ktorej postavíte hocičo vrátane "veľkej gule".

Obľúbená stavebnice teraz dočasne v náhradnom balení v podobe 3l úložného boxu. V kartónové verzii je dočasne tento set vypredaný.

Obľúbená stavebnice teraz dočasne v náhradnom balení v podobe 3l úložného boxu. V kartónové verzii je dočasne tento set vypredaný.

More details

Skladom

CENA: 100,24 €

ks

Magnetická stavebnica Magformers FX-62 je už väčšia stavebnica pre skutočných mladých konštruktérov a architektov.

V stavebnici nájdete celkom 62 dielikov (30 štvorcov, 20 trojuholníkov a 12 päťuholníkov), z ktorých postavíte veľké množstvo domčekov, hradov, zámkov, zvierat, rakiet aj atraktívnych Archimedových telies (telesa s povrchom tvoreným pravidelnou mozaikou mnohouholníkov).

Obsahuje veľké množstvo základných dielikov (štvorcov aj trojuholníkov), takže je výbornou pomôckou aj pre úlohy venované 3D geometrii a priestorovej predstavivosti. Vďaka 12 päťuholníkom vytvoríte aj kopule a gule odvodené od pravidelného dvanásť hranu.

Bezpečnostnou výhodou je zabudovanie magnetických častí priamo do stien stavebnice, nehrozí zhltnutie, toľko diskutované v nedávnej dobe.

Magnetické stavebnice Magformers patria medzi najobľúbenejšie magnetické stavebnice pre najmenších. Magnetická stavebnica Magformers má magnety umiestnené priamo v jednotlivých dieloch, takže nehrozí riziko požitia magnetu.

Čo všetko možno postaviť:

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: