MAGFORMERS Carnival + kolieska

0/5
(Hodnotilo 0)

Magnetická stavebnica MAGFORMERS Carnival s kolieskami.

More details

Skladom

CENA: 71,90 €

ZĽAVA-5%

75,34 €

ks

Kúpou magnetickej stavebnice Magformers Carnival súčasne s kolieskami umožníte dieťaťu postaviť všetko: nie len ruské koleso, ale aj najrôznejšie vozidlá. Vďaka najrôznejším farebným tvarom sa dieťa pri hre nenásilne naučí aj farby a tvary.

Magformers Carnival je obľúbená detská magnetická stavebnica, z ktorej možno zostrojiť mnoho variácií točiacej sa púťovej atrakcie (hojdačka, ruské koleso, karusel). Vybrali sme pre Vás variantu Carnival + set koliesok, ktorá obsahuje všetky prvky na zostavenie ako vyššie zmieneného, tak vďaka dvojici koliesok rôznych typov vozidiel.

Bezpečnostnou výhodou je zabudovanie magnetických častí priamo do stien stavebnice, nehrozí zhltnutie, toľko diskutované v nedávnej dobe. Set obsahuje celkom 38 dielikov (24 štvorcov, 2 šesťuholníky a 12 trojuholníkov) a ďalej podstavec a ramená nosnej konštrukcie s otočným mechanizmom. K tomu dodávame 2 páry koliesok. Dva štvorce sú vyplnené závesnými pretáčavými sedačkami s figúrkami jasajúcich detí, ktoré možno do akejkoľvek atrakcie zabudovať ako skutočných pasažierov.

2 páry koliesok na doštičke s magnetickými príchytkami (tj. 2 doštičky s osičkami a celkom 4 kolieska) balené samostatne vo fólii. Sada koliesok postačí k tomu, aby sa akejkoľvek stavbe so štvorcovými alebo obdĺžnikovými prvkami na spodnej strane pridali dve nápravy s kolieskami a zrazu sa z celej konštrukcie stáva plnohodnotné autíčko či  "kozmický" samohybný modul. Geniálne jednoduché a plne funkčné! Rozmer balíčku je 11,4 x 11,4 cm, podvozková doštička je štvorec s hranou 6,4 cm.

Magnetické stavebnice Magformers patria medzi najobľúbenejšie magnetické stavebnice pre najmenších. Magnetická stavebnica Magformers má magnety umiestnené priamo v jednotlivých dieloch, takže nehrozí riziko požitia magnetu.

Čo všetko možno postaviť:

magformers_carnival_2.jpg

Video Magformers

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

 • Quick view
  14,12 € 17,18 €
  • Pre predškolské deti

  Prvá a doposiaľ jediná komplexná príprava predškoláka na našom knižnom trhu - 4 publikácie, nálepky, kozmická mapa. Majte náskok od začiatku a navždy!

  14,12 € -18% 17,18 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  6,47 € 8,19 €
  • Sexuálna výchova pre najmenších

  Kniha Ako deti prichádzajú na svet odpovedá na prvé otázky dieťaťa (nie len o sexe), a to moderne, pravdivo, jednoducho a s láskou. Pre deti vo veku 2-10 rokov (najlepšie 2-5 rokov). Zvedavé a chytré deti vedia o sexe do 6 rokov. Budú medzi nimi aj tie Vaše?Sexuálna výchova, pri ktorej sa žiadny rodič nebude hanbiť.

  6,47 € -25% 8,19 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  4,94 € 6,47 €
  • Slovná zásoba / hláskovanie

  112 ručne maľovaných kariet naučí predškolské deti počuť hlásky, slabikovať a spoznávať písmená! Deti od 1 roku spoznávať obrázky, s ktorými si rozšíria svoju slovnú zásobu. Uľahčite to svojmu dieťaťu! Pre rozvoj slovnej zásoby aj na prípravu do školy.

  4,94 € -33% 6,47 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  8,76 € 10,29 €
  • Riekanky pre deti 2-5 rokov

  Nové, doplnené a upravené vydanie obľúbených riekaniek pre deti od 0 do 8 rokov (najlepšie 2-5 rokov). Kniha je doplnená o Kreslenie podľa predlohy a pexesové karty. Iné riekanky! Posunú Vaše dieťa ďalej! O zdraví, bezpečnosti a svete okolo nás s cvičením a kreslením.

  8,76 € -20% 10,29 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  10,29 € 15,08 €
  • Pre dospievajúce dievčatá

  Sprievodca modernej dospievajúcej slečny. O všetkom, čo chcem, aby vedela moja dcéra. Práve o tom je novinka lekárky Jany Martincovej, ktorá sa viac než 20 rokov venuje zdravotníckemu vzdelávaniu verejnosti a popularizácii medicíny.

  10,29 € -33% 15,08 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  10,29 € 16,61 €
  • Pre dospievajúcich chlapcov

  Tento krát vo forme blízkej komiksom s mnoho návodnými obrázkami, pretože vás, milí mladí páni, nechceme trápiť prílišným čítaním.

  10,29 € -38% 16,61 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  68,84 € 95,93 €
  • Výhodný set kníh

  Set publikácií obsahuje všetkých osem autorských kníh vydavateľstva Babyonline: Ako deti prichádzajú na svet, Riekanky, Predškolákove týždenníčky, Písmenkové kartičky pre šikovnéhlavičky, Čo sa od kamarátok nedozvieš, Desatoro pre chlapcov, Zdravé tehotenstvo a Žena po 40. 

  68,84 € -28% 95,93 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  32,49 € 42,13 €
  • Výhodný set knih

  Set publikácií Pre šikovné hlavičky obsahuje všetky autorské knihy pre deti z vydavateľstva Babyonline: Ako deti prichádzajú na svet, Riekanky, Predškolákove týždenníčky a Písmenkové kartičky pre šikovné hlavičky.

  32,49 € -24% 42,13 €
  Kúpiť
  Reduced price!

Naše ďalšie projekty: