MAGFORMERS Carnival + kolieska

0/5
(Hodnotilo 0)

Magnetická stavebnica MAGFORMERS Carnival s kolieskami.

More details

U distributora. K odeslání do 2 pracovních dnů

CENA: 73,48 €

ZĽAVA-5%

77,00 €

ks

Kúpou magnetickej stavebnice Magformers Carnival súčasne s kolieskami umožníte dieťaťu postaviť všetko: nie len ruské koleso, ale aj najrôznejšie vozidlá. Vďaka najrôznejším farebným tvarom sa dieťa pri hre nenásilne naučí aj farby a tvary.

Magformers Carnival je obľúbená detská magnetická stavebnica, z ktorej možno zostrojiť mnoho variácií točiacej sa púťovej atrakcie (hojdačka, ruské koleso, karusel). Vybrali sme pre Vás variantu Carnival + set koliesok, ktorá obsahuje všetky prvky na zostavenie ako vyššie zmieneného, tak vďaka dvojici koliesok rôznych typov vozidiel.

Bezpečnostnou výhodou je zabudovanie magnetických častí priamo do stien stavebnice, nehrozí zhltnutie, toľko diskutované v nedávnej dobe. Set obsahuje celkom 38 dielikov (24 štvorcov, 2 šesťuholníky a 12 trojuholníkov) a ďalej podstavec a ramená nosnej konštrukcie s otočným mechanizmom. K tomu dodávame 2 páry koliesok. Dva štvorce sú vyplnené závesnými pretáčavými sedačkami s figúrkami jasajúcich detí, ktoré možno do akejkoľvek atrakcie zabudovať ako skutočných pasažierov.

2 páry koliesok na doštičke s magnetickými príchytkami (tj. 2 doštičky s osičkami a celkom 4 kolieska) balené samostatne vo fólii. Sada koliesok postačí k tomu, aby sa akejkoľvek stavbe so štvorcovými alebo obdĺžnikovými prvkami na spodnej strane pridali dve nápravy s kolieskami a zrazu sa z celej konštrukcie stáva plnohodnotné autíčko či  "kozmický" samohybný modul. Geniálne jednoduché a plne funkčné! Rozmer balíčku je 11,4 x 11,4 cm, podvozková doštička je štvorec s hranou 6,4 cm.

Magnetické stavebnice Magformers patria medzi najobľúbenejšie magnetické stavebnice pre najmenších. Magnetická stavebnica Magformers má magnety umiestnené priamo v jednotlivých dieloch, takže nehrozí riziko požitia magnetu.

Čo všetko možno postaviť:

magformers_carnival_2.jpg

Video Magformers

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: