Zavrieť

MAGFORMERS Universal Box

0/5
(Hodnotilo 0)

Najúspešnejšia Magformers sada v úložnom boxe (s figúrkou aj kolieskami).

More details

Skladom

CENA: 90,54 €

ks

Magnetická stavebnica Magformers UNIVERSAL box je asi najpraktickejšie balenie stavebnice Magformers v plastovom úložnom boxe s prackovým uzáverom.

Stavebnica obsahuje 47 dielikov: 12 trojuholníkov, 16 štvorcov, 4 kosoštvorce, 4 vysoké trojuholníky, 2 šesťuholníky, 4 lichobežníky, 2 obdĺžniky, 1 pár klasických koliesok (tj. 2 podvozky), 1 otočnú figúrku.

Obsahuje dostatočné množstvo všetkých základných tvarov, vyvážený mix doplnkových tvarov, malého vodiča či pasažiera a naviac kompletnú sadu koliesok. Z Universal boxu postavíte nepreberné množstvo domčekov aj hradov, lietadiel, lodí a najmä áut a strojov. Veľmi obľúbenou kategóriou sú fantaskné kozmické vozidlá a vesmírne koráby či družice a orbitálne stanice. Dievčatá si z Universalu postavia okrem vysnených viliek a kostolíkov aj celú radu originálnych šperkov či korunovačných klenotov. Keďže tento box obsahuje mimo iné aj kompletnú sadu dielikov z bývalej stavebnice XL Cruiser (už sa nedováža), postavíte z Universal boxu  prinajmenšom to isté (iba v inej farebnej kombinácii, viď ukážky nižšie). Rovnako tak ako modely zo stavebníc a boxov nižších rád (Wow Starter, MG30, Primo a pod.).

Pre stavanie zvierat, ľudí a iných zložitejších organických štruktúr je vhodnejším typom rada Magformers Designer alebo jeden z veľkokapacitných boxov. Vďaka pestrosti farieb a tvarov je Universal box zároveň vhodný aj k podvedomému osvojovaniu základov geometrie a konštrukčných postupov. Pravdepodobnosť, že box obsahuje otočnú figúrku jedného konkrétneho pohlavia, je prirodzených cca 50% :)

Magnetické stavebnice Magformers patria medzi najobľúbenejšie magnetické stavebnice pre najmenších. Magnetická stavebnica Magformers má magnety umiestnené priamo v jednotlivých dieloch, takže nehrozí riziko požitia magnetu.

Čo všetko možno postaviť:

Video Magformers

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: