Zavrieť

MAGFORMERS Wow Starter Plus

0/5
(Hodnotilo 0)

Inovované balenie pre začiatočníkov, veľmi populárny, obsahuje vynikajúcu výukové karty a obrazové návody! Figúrka pretekára dostala novú podobu, má vymeniteľnú prilbu a môžeš ju postaviť vedľa auta.

More details

Skladom

CENA: 39,61 €

ks

Magnetická stavebnica Magformers Wow Starter Plus ponúka prekvapivo mnoho možností z relatívne mála dielikov.

Hlavnou výhodou tejto stavebnice je 8 obojstranných výukových plagátov z veľmi odolného kriedového kartónu so zaoblenými rohami. Súčasťou balenia je obrázkový návod, ktorý obsahuje predlohy 30 rôznych áut.

Obsahuje celkom 18 dielikov a 8 výukových kariet: 8 trojuholníkov, 5 štvorcov, 1 otočná sedačka plus, 1 výmenná figúrka, 1 helma, 2 podvozky s kolieskami.

Ideálne pre deti od 3 do 6 rokov na zoznámenie sa s didaktickými vlastnosťami stavebníc Magformers a ako ochutnávka toho, čo sa dá aj z relatívne malého počtu dielikov vytvoriť. Ak by mali byť aj väčšie stavebnice takto dokonale vybavené výukovým materiálom a návodmi, vyšlo by to na mnoho stostránkovú veľkoformátovú knihu:)

Plagáty s plošnými sieťami a návodmi k stavbám sú skutočne veľké, takže sú vyobrazené dieliky v životnej veľkosti a deti tak môžu začať stavať metódou veľmi názorného prikladania skutočných dielikov priamo na výukové archy! 

Magnetické stavebnice Magformers patria medzi najobľúbenejšie magnetické stavebnice pre najmenších. Magnetická stavebnica Magformers má magnety umiestnené priamo v jednotlivých dieloch, takže nehrozí riziko požitia magnetu.

Čo možno napríklad postaviť:

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: