MAGFORMERS Wow! Starter

0/5
(Hodnotilo 0)

Ideálne darčekové balenie pre začiatočníkov, veľmi populárne, obsahuje vynikajúce výukové karty a obrazové návody!

More details

Skladom

CENA: 30,66 €

ZĽAVA-21%

38,33 €

ks

Magnetická stavebnica Magformers Wow! Starter ponúka prekvapivo mnoho možností z relatívne mála dielikov.

Hlavnou výhodou tejto stavebnice je 22 obojstranných výukových plagátov z veľmi odolného kriedového kartónu so zaoblenými rohami, ktoré obsahujú predlohy 20 rôznych áut, 8 veľkých plošných sietí základných telies s návodom na ich stavanie a 11 obrázkových úloh na učenie farieb a tvarov.

Výuková stavebnica pre začiatočníkov, obsahuje 16 dielikov a 22 výukových kariet: 8 trojuholníkov, 5 štvorcov, 1 otočnú figúrku a 2 podvozky s kolieskami.

Ideálne pre deti od 3 do 6 rokov na zoznámenie sa s didaktickými vlastnosťami stavebníc Magformers a ako ochutnávka toho, čo sa dá aj z relatívne malého počtu dielikov vytvoriť. Ak by mali byť aj väčšie stavebnice takto dokonale vybavené výukovým materiálom a návodmi, vyšlo by to na mnoho stostránkovú veľkoformátovú knihu:)

Plagáty s plošnými sieťami a návodmi k stavbám sú skutočne veľké (36x26cm), takže sú vyobrazené dieliky v životnej veľkosti a deti tak môžu začať stavať metódou veľmi názorného prikladania skutočných dielikov priamo na výukové archy! 

Magnetické stavebnice Magformers patria medzi najobľúbenejšie magnetické stavebnice pre najmenších. Magnetická stavebnica Magformers má magnety umiestnené priamo v jednotlivých dieloch, takže nehrozí riziko požitia magnetu.

Čo všetko možno postaviť:

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: