Žena po 40 – sebavedomá a v kondícii v češtine – priamo od autorov

0/5
(Hodnotilo 0)

Unikátna publikácia pre ženy, nie len po 40, v ktorej jedna z autoriek podstúpila omladzujúci proces prirodzenejšími metódami na vlastnej koži. Inšpirujte sa desatorom nie len pre ženu po 40! Jediná komplexná kniha o období po 40. Omladenie prirodzenými metódami!

More details

Skladom > 5 ks

Sme vydavateľom

CENA: 14,31 €

Kniha v češtine

ks

Kniha Žena po 40 obsahuje recept pre všetky ženy, čo pozitívneho pre seba môžu urobiť, a to nie len po 40. Recept, ktorý funguje.

Žena po 40 je inšpiráciou pre každú ženu v tom, ako sa o seba starať po telesnej aj duševnej stránke.

Žena po 40 = recept neplánovane vyskúšaný na jednej z lekárok

„Žena po 40 bola pre mňa osobne prelomovou záležitosťou. Po inventúre, ktorú som vďaka nej počas 4 mesiacov absolvovala, som:
o 8 rokov mladšia
o 4 kilá ľahšia s vypracovanou postavou (v páse mínus 10 cm)
naučila som sa sama vkusne a sviežo líčiť a veľa ďalších potrebných aj nepotrebných vychytávok," zveruje sa nadšene iniciátorka publikácie MUDr. Jana Martincová, ktorá rady odborníkov vyskúšala na vlastnej koži.

Prečo bola kniha overená v praxi?

„K radám odborníkov som sa najprv stavala nedôverčivo, pripadali mi až príliš jednoduché a ľahké na zavedenie do životného štýlu. Knihu som prečítala, vyzobávala si z nej tie rady, ktoré sa mi páčili, bez toho aby som tušila, už som ich mala vo svojom životnom štýle. Až som sa jeden deň prebrala s výsledkom uvedeným vyššie. Taktiež som sa konečne dostala zo svojho stavu-nestavu - vďaka ktorému som sa rozhodla pre seba rady odborníkov spísať - zase do dobrej fyzickej a psychickej kondície."

Ročná príprava knihy so špičkovými odborníkmi. Čo všetko v Žene po 40 nájdete?

Autorský tím zložený z 13 odborníkov, lekárov, nutričnej terapeutky, fyzioterapeutky, vizážistky, módnej návrhárky, šéfkuchára, pripravil desatoro nie len pre ženu po 40.

431 vlastných fotografií

Herečky Nela Boudová a Bára Kodetová v modeloch módnej návrhárky.

Žena po 40 obsahuje desatoro nie len pre ženu po 40:
Omladenie - možnosti starostlivosti o kožu a prirodzenejšie omladzujúce metódy krok za krokom
Líčenie s vizážistkou – návod, vrátane líčenia očí, vďaka ktorému sa dokáže nalíčiť každá žena
Sexualita ženy po 40
Preventívne prehliadky a očkovanie vhodné po 40
Gynekologická starostlivosť o ženu po 40 – klimaktérium, menopauza, nepravidelnosti cyklu, liečba ťažkostí, tehotenstvo po 40, žena po hysterektómii, vyšetrenie pŕs, intímna hygiena, očkovanie proti papilomavíru
Starostlivosť o zuby - ako vyzerá špičková práca za rovnakú cenu ako menej kvalitná
Zdravá výživa po 40 – zdravá strava, vyvážená strava, pitný režim, technológia prípravy stravy, jedálniček, anti-aging faktory v jedálničku
Zdravé recepty - zdravé varenie - 18 výborných anti-aging receptov, pripravených popredným českým šéfkuchárom - nafotených krok za krokom
5 cvikov proti veku - cvičenie, pri ktorom sa nezapotíte a po pár týždňoch budete mať telo spevnené ako zo žurnálu
Šatník zrelej ženy, čo by mal obsahovať, aké to je nechať sa obliecť v módnom salóne

Viac na: www.zenapo40.cz

Žena po 40 – sebavedomá a v kondícii – predstavenie inventúry po 40, s receptami

Žena po 40 v televízii a rádiu

Sama doma s Nelou Boudovou

Predstavenie novinky pre všetky ženy 40+, ktoré chcú mať mladistvú pleť, peknú postavu a spokojný život aj po 40. Knihu predstavila jej iniciátorka Jana Martincová, ktorá všetko vyskúšala na vlastnej koži, hosťom bola aj herečka Nela Boudová, ktorá sa v knižke predstavila v šatníku módnej návrhárky Gábiny Páralovej.

Chat s Nelou Boudovou a Janou Martincovou

Dobré ráno so Ženou po 40

O celom Desatore pre ženy po 40, následne o metódach korektívnej dermatológie - tých prirodzenejších, vychádzajúcich z látok telu vlastných - prehovorila korektívna dermatologička MUDr. Petra Trojanová, ktorá omladila svoju kolegyňu MUDr. Janu Martincovou, tá následne všetko s odborníkmi spísala do publikácie Žena po 40.

1. časť
2. časť

ČRo

Český rozhlas Dvojka Je aká je: Rozhovor s Janou Martincovou. O desatore v publikácii, ktoré jej znovu pomohlo nadobudnúť stratenú kondíciu a spokojnosť.

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: