Predni-strana.jpg

Riekanky

Chcete svoje deti pri čítaní riekaniek okrem hravého rýmovania taktiež niečomu priučiť? Doplniť im detské riekanky o jednoduché grafomotorické cvičenia? Zahrať si ručne maľované pexeso a naučiť sa pritom abecedu? Alebo si dokonca nakresliť vlastné pexeso?

Pokiaľ hľadáte detské riekanky, v ktorých sa Vaše dieťa dozvie aj niečo užitočné, napr. o zdraví, slušnom správaní, o svete okolo nás – o zvieratkách, planétach, hudobných nástrojoch a ďalších, potom skúste nahliadnuť do prvotiny vydavateľstva Babyonline: Riekanky pre šikovné hlavičky (vyšla už v druhom, upravenom vydaní, po prvý krát v roku 2008).

Kniha riekaniek Riekanky pre šikovné hlavičky si s Vašimi deťmi v jednotlivých častiach:

  • Pohybové - zacvičí
  • Učíme sa maľovať - bude maľovať
  • Náučné o zdraví - naučí ich, čo je pre telo zdravé (ovocie, zelenina, ryby, čistenie zúbkov a pod.)
  • Náučné o bezpečnosti - naučí ich, čomu sa vyvarovať, aby sme si neublížili (horúce predmety, elektrina, prečo nechodiť s cudzími ľuďmi)
  • O spoločnosti a slušnom správaní - naučí ich, ako to v spoločnosti chodí - o slušnom správaní, o hodnotách, o poriadku, o povolaniach
  • O svete okolo nás (vážne aj nevážne)

Riekanky pre deti (aj tie najmenšie)
BONUS ZDARMA: Po zakúpení Riekaniek Vám zašleme časť grafomotorické listy Kreslenie podľa predlohy tiež v pdf formáte pre vlastnú potrebu!

Súčasťou hlavnej knižky je zošit s grafomotorickými listami a pexeso – sada obrázkovo-obrázková, obrázkovo-písmenková a prázdna pre nakreslenie vlastného pexesa.


BONUS ZDARMA: Po zakúpení Riekaniek Vám zašleme časť grafomotorické listy Kreslenie podľa predlohy tiež v pdf formáte pre vlastnú potrebu!


Najvhodnejší vek: 2-5 rokov (pexeso s abecedou dieťa využije až do 7 rokov)


Riekanky pre šikovné hlavičky sú prvým titulom vydavateľstva Babyonline. Najskôr 2007 založilo www.babyonline.cz = dnes najnavštevovanejší odborne garantovaný portál zameraný na tehotenstvo a starostlivosť o dieťa. Ako jediný si v tejto oblasti drží úroveň kvalitou informácii, ktoré stále píšu odborníci (lekári, psychológovia, pedagógovia). Portál bol založený z vlastnej potreby, z nedostatku kvalitných informácií maminky - lekárky MUDr. Jany Martincovej. Knihy pre deti, ktoré nasledovali, potom z nedostatku kvalitnej literatúry pre deti zameranej na vzdelávanie a zdravý životný štýl.


Naše ďalšie projekty: