Blog - čo je nové?

Vianočná prevádzka e-shopu 2020

Garantujeme doručenie do Vianoc pri objednávkach do 16.12.2020! Vianočná pauza e-shopu od 21.12.-3.1.2021!
Vianočná prevádzka e-shopu 2019

Garantujeme doručenie do Vianoc pri objednávkach do 15.12.2019! Vianočná pauza e-shopu od 23.12.-3.1.2020!
Hattrick v sexuálnej výchove

Po knižke pre najmenších o tom, Ako deti prichádzajú na svet (2010) a pre násťročné dievčatá Čo sa od kamarátok nedozvieš o sexe, líčení a zdraví (2016) uvidí v novembri 2018 svetlo sveta aj knižka pre chlapcov ...
Čo by nemalo predškolákovi pri vyplňování úloh chýbať

Pokiaľ ste si zakúpili jedinečnú a komplexnú celkovú prípravu Predškolákove týždenníčky pre chytré hlavičky je vhodné si k nim taktiež zaobstarať kvalitné písacie a kresliace potreby . Prečo? 
Zdajú sa vám obyčajné pastelky pre malé deti príliš tenké?

Máte doma malé dieťa a hovoríte si, že keď mu dáte do ruky ceruzku, tak ju snáď nemôže ani uchopiť, ako je tenká? 
Ako naučiť malé dieťa netlačiť na písacie potreby?

Jemnosť, pevnosť, a predovšetkým vedenie k trojhrannému úchopu už od začiatku. To všetko je základom úspešnosti v jemnej motorike v škole, čiže naučenie sa písať a kresliť.
Čo uprednostiť pri výbere stavebnice Magformers?

Magnetické stavebnice Magformers patria medzi najobľúbenejšie magnetické stavebnice pre najmenších. Pokiaľ objednávate Magformers ako prvú stavebnicu, máte možnosť vybrať hneď z niekoľkých variantov.
Ako dieťa pripraviť na školu? Majte náskok už od začiatku!

Ak chcete mať pre svoje dieťa profesionálnu prípravu zostavenú a korektúrovanú podľa vývoja dieťaťa príslušnými odborníkmi, navyše s motivačným prvkom v podobe nálepiek, nie je nič jednoduchšie ako si kúpiť Predškolákove týždenníčky pre chytré hlavičky. 
Kniha Riekaniek, ktoré posunú vaše dieťa ďalej!

Máte doma zvedavé dieťa od 0 do 5 rokov? Ste orientovaní na vzdelanie a páči sa Vám, keď pri čítaní dieťa získa veľa užitočných vedomostí? 
Ako postupovať pri výbere písacích potrieb do prvej triedy?

Pravdepodobne si väčšina z vás myslí, že dieťa bude v prvej triede potrebovať hlavne pero. To je však veľký omyl. Deti začínajú v škole písať najskôr ceruzkou, a to predovšetkým mäkkou, na ktorú nebudú tlačiť. Cieľom je, aby sa deti odnaučili na ceruzku tlačiť a ryť s ňou do papiera.

Naše ďalšie projekty: