Knihy pre deti Babyonline v češtine 

Knihy pre deti vydavateľstva Babyonline sú za 12 rokov existencie vnímané ako jedinečné náučné knihy pre deti a mládež so zameraním na zdravý životný štýl, bezpečné správanie, rozvoj praktickej a emočnej inteligencie detí a ich logického myslenia. Pretože sa jedná o interaktívne knižky pre deti, vnímané skôr ako náučná zábava pre deti, sú často rodičmi venované ako darčeky pre deti vlastné, priateľov aj príbuzných, a to k narodeninám, meninám či na Vianoce.

Prečo sú na trhu detskej literatúry jedinečné?

Čítať ďalej >

„Knižky pre malé deti v kvalite a rozsahu Riekaniek, Predškolákových týždenníčkovAko deti prichádzajú na svet by žiadne nakladateľstvo kníh pre deti nefinancovalo. Nás hnala k založeniu vlastného nakladateľstva kníh túžba pripraviť knižky pre deti nás lekárov a pedagógov, ktorí sa postupne sústredili okolo portálu Babyonline – v súčasnosti najnavštevovanejší svojho druhu. Dnes bežne v obchodoch vidíme zošity s pár čiernobielymi rébusmi pre deti vytvorenými počítačom v cene 99 Kč. Ukážte mi detskú literatúru, ktorá by v sebe niesla cez 1000 ručne kreslených obrázkov pre deti, doplňovačky, spojovačky, rýmovačky a ďalšie kvízy a vystrihovačky pre deti, ktoré naviac prešli odbornou pedagogicko-psychologickou korektúrou. Dokonca v mnohých pedagogicko-psychologických poradniach a na logopedických pracoviskách patrí medzi odporúčané knihy pre deti.

Predškolákove týždenníčky pre šikovné hlavičky nechýbajú pred začiatkom posledného školského roku v žiadnej rodine kladúcej dôraz na vzdelanie. Patrí medzi obľúbené darčeky pre predškolákov,“ objasňuje impulz na založenie vlastného vydavateľstva jeho zakladateľka MUDr. Jana Martincová.

My iba dodajme, že náučné knihy pre deti nakladateľstva Babyonline sprevádzajú deti prvých 6-7 rokov života v poradí:
1. Riekanky pre šikovné hlavičky – zhruba od roku až dvoch (pohybové riekanky pre najmenších aj skôr)
2. Ako deti prichádzajú na svet
3. Písmenkové kartičky pre šikovné hlavičky – od štvrtého roku na slabikovanie a určovanie hlások, skôr na rozšírenie slovnej zásoby
4. Predškolákove týždenníčky pre šikovné hlavičky - predškolský rok - veľká kniha pre malé deti

Do knižky o sexe pre deti Ako deti prichádzajú na svet, nazývanej ako prvá sexuálna výchova pre najmenších, je nezameniteľne vryté know how autorky a ilustrátorky, rovnako ako pravdivo spísaný rozhovor, ktorý skutočne prebehol medzi matkou a jej synom hlavne vo veku 5 rokov.

Knihy Babyonline sú natoľko iné a nadčasové, s túžbou predať dieťaťu na každej stránke novú znalosť, nový postreh do ich informačne nezaťaženej mysle, že ich môžeme právom zaradiť do imaginárnej kategórie „nové knihy pre deti“. Publikácia Pre šikovné hlavičky neruší koncentráciu dieťaťa najrôznejšími pohyblivými prvkami, sú až rafinovane jednoduché s premysleným obsahom vedúcim dieťa k sústredenosti. Patrí tak nie len medzi najlepšie knihy pre deti zvedavé a bystré, ale sú taktiež veľkým pomocníkom rodičov detí temperamentných až hyperaktívnych.

Zobrazených 1 - 12 z 14 položiek

Naše ďalšie projekty: