Knihy pre deti Babyonline v češtine 

Knihy pre deti vydavateľstva Babyonline sú za 12 rokov existencie vnímané ako jedinečné náučné knihy pre deti a mládež so zameraním na zdravý životný štýl, bezpečné správanie, rozvoj praktickej a emočnej inteligencie detí a ich logického myslenia. Pretože sa jedná o interaktívne knižky pre deti, vnímané skôr ako náučná zábava pre deti, sú často rodičmi venované ako darčeky pre deti vlastné, priateľov aj príbuzných, a to k narodeninám, meninám či na Vianoce.

Prečo sú na trhu detskej literatúry jedinečné?

Čítať ďalej >

„Knižky pre malé deti v kvalite a rozsahu Riekaniek, Predškolákových týždenníčkovAko deti prichádzajú na svet by žiadne nakladateľstvo kníh pre deti nefinancovalo. Nás hnala k založeniu vlastného nakladateľstva kníh túžba pripraviť knižky pre deti nás lekárov a pedagógov, ktorí sa postupne sústredili okolo portálu Babyonline – v súčasnosti najnavštevovanejší svojho druhu. Dnes bežne v obchodoch vidíme zošity s pár čiernobielymi rébusmi pre deti vytvorenými počítačom v cene 99 Kč. Ukážte mi detskú literatúru, ktorá by v sebe niesla cez 1000 ručne kreslených obrázkov pre deti, doplňovačky, spojovačky, rýmovačky a ďalšie kvízy a vystrihovačky pre deti, ktoré naviac prešli odbornou pedagogicko-psychologickou korektúrou. Dokonca v mnohých pedagogicko-psychologických poradniach a na logopedických pracoviskách patrí medzi odporúčané knihy pre deti.

Predškolákove týždenníčky pre šikovné hlavičky nechýbajú pred začiatkom posledného školského roku v žiadnej rodine kladúcej dôraz na vzdelanie. Patrí medzi obľúbené darčeky pre predškolákov,“ objasňuje impulz na založenie vlastného vydavateľstva jeho zakladateľka MUDr. Jana Martincová.

My iba dodajme, že náučné knihy pre deti nakladateľstva Babyonline sprevádzajú deti prvých 6-7 rokov života v poradí:
1. Riekanky pre šikovné hlavičky – zhruba od roku až dvoch (pohybové riekanky pre najmenších aj skôr)
2. Ako deti prichádzajú na svet
3. Písmenkové kartičky pre šikovné hlavičky – od štvrtého roku na slabikovanie a určovanie hlások, skôr na rozšírenie slovnej zásoby
4. Predškolákove týždenníčky pre šikovné hlavičky - predškolský rok - veľká kniha pre malé deti

Do knižky o sexe pre deti Ako deti prichádzajú na svet, nazývanej ako prvá sexuálna výchova pre najmenších, je nezameniteľne vryté know how autorky a ilustrátorky, rovnako ako pravdivo spísaný rozhovor, ktorý skutočne prebehol medzi matkou a jej synom hlavne vo veku 5 rokov.

Knihy Babyonline sú natoľko iné a nadčasové, s túžbou predať dieťaťu na každej stránke novú znalosť, nový postreh do ich informačne nezaťaženej mysle, že ich môžeme právom zaradiť do imaginárnej kategórie „nové knihy pre deti“. Publikácia Pre šikovné hlavičky neruší koncentráciu dieťaťa najrôznejšími pohyblivými prvkami, sú až rafinovane jednoduché s premysleným obsahom vedúcim dieťa k sústredenosti. Patrí tak nie len medzi najlepšie knihy pre deti zvedavé a bystré, ale sú taktiež veľkým pomocníkom rodičov detí temperamentných až hyperaktívnych.

 • Quick view
  8,72 € 10,24 €
  • Riekanky pre deti 2-5 rokov

  Nové, doplnené a upravené vydanie obľúbených riekaniek pre deti od 0 do 8 rokov (najlepšie 2-5 rokov). Kniha je doplnená o Kreslenie podľa predlohy a pexesové karty. Iné riekanky! Posunú Vaše dieťa ďalej! O zdraví, bezpečnosti a svete okolo nás s cvičením a kreslením.

  8,72 € -20% 10,24 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  14,05 € 17,10 €
  • Pre predškolské deti

  Prvá a doposiaľ jediná komplexná príprava predškoláka na našom knižnom trhu - 4 publikácie, nálepky, kozmická mapa. Majte náskok od začiatku a navždy!

  14,05 € -18% 17,10 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  4,91 € 6,44 €
  • Slovná zásoba / hláskovanie

  112 ručne maľovaných kariet naučí predškolské deti počuť hlásky, slabikovať a spoznávať písmená! Deti od 1 roku spoznávať obrázky, s ktorými si rozšíria svoju slovnú zásobu. Uľahčite to svojmu dieťaťu! Pre rozvoj slovnej zásoby aj na prípravu do školy.

  4,91 € -33% 6,44 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  6,44 € 8,15 €
  • Sexuálna výchova pre najmenších

  Kniha Ako deti prichádzajú na svet odpovedá na prvé otázky dieťaťa (nie len o sexe), a to moderne, pravdivo, jednoducho a s láskou. Pre deti vo veku 2-10 rokov (najlepšie 2-5 rokov). Zvedavé a chytré deti vedia o sexe do 6 rokov. Budú medzi nimi aj tie Vaše?Sexuálna výchova, pri ktorej sa žiadny rodič nebude hanbiť.

  6,44 € -25% 8,15 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  10,24 € 15,00 €
  • Pre dospievajúce dievčatá

  Sprievodca modernej dospievajúcej slečny. O všetkom, čo chcem, aby vedela moja dcéra. Práve o tom je novinka lekárky Jany Martincovej, ktorá sa viac než 20 rokov venuje zdravotníckemu vzdelávaniu verejnosti a popularizácii medicíny.

  10,24 € -33% 15,00 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  10,24 € 16,53 €
  • Pre dospievajúcich chlapcov

  Tento krát vo forme blízkej komiksom s mnoho návodnými obrázkami, pretože vás, milí mladí páni, nechceme trápiť prílišným čítaním.

  10,24 € -38% 16,53 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  19,00 € 31,53 €
  • Pre dospievajúce dievčatá a chlapcov

  Set publikácií obsahuje knihu Čo sa od kamarátok nedozvieš o sexe, líčení a zdraví a Desatoro pre chlapcov ako na pubertu, dievčatá a sex.

  19,00 € -39% 31,53 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  68,51 € 95,47 €
  • Výhodný set kníh

  Set publikácií obsahuje všetkých osem autorských kníh vydavateľstva Babyonline: Ako deti prichádzajú na svet, Riekanky, Predškolákove týždenníčky, Písmenkové kartičky pre šikovnéhlavičky, Čo sa od kamarátok nedozvieš, Desatoro pre chlapcov, Zdravé tehotenstvo a Žena po 40. 

  68,51 € -28% 95,47 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  32,33 € 41,93 €
  • Výhodný set knih

  Set publikácií Pre šikovné hlavičky obsahuje všetky autorské knihy pre deti z vydavateľstva Babyonline: Ako deti prichádzajú na svet, Riekanky, Predškolákove týždenníčky a Písmenkové kartičky pre šikovné hlavičky.

  32,33 € -22% 41,93 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  18,62 € 24,83 €
  • Výhodný set kníh

  Obľúbený set detských knižiek 2-5 rokov obsahuje publikácie: Riekanky pre šikovné hlavičky v češtine, Ako deti prichádzajú na svet v češtine a Písmenkovej kartičky pre šikovné hlavičky v češtine.

  18,62 € -25% 24,83 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  23,95 € 31,68 €
  • Výhodný set kníh

  Set knižiek pre predškolské rok obsahuje publikácie: Predškolákove týždenníčky pre šikovné hlavičky v češtine, Písmenkovej kartičky pre šikovné hlavičky v češtine a Ako deti prichádzajú na svet v češtine.

  23,95 € -26% 31,68 €
  Kúpiť
  Reduced price!
  • Na gympl? ÁNO či NIE?

  Platbu zatrhnite prevodom. Prídu Vám platobné údaje. Po obdržaní platby bude manuál zaslaný na Váš e-mail.

  2,25 €
  Kúpiť
Zobrazených 1 - 12 z 12 položiek

Naše ďalšie projekty: