Set knižiek sexuálnej výchovy pre násťročných vydavateľstva Babyonline - v češtine

0/5
(Hodnotilo 0)

Set publikácií obsahuje knihu Čo sa od kamarátok nedozvieš o sexe, líčení a zdraví a Desatoro pre chlapcov ako na pubertu, dievčatá a sex.

More details

Skladom > 5 ks

CENA: 22,55 €

Knihy v češtine

ks

Čo sa od kamarátok nedozvieš o sexe, líčení a zdraví – priamo od autorov

Sprievodca modernej dospievajúcej slečny. O všetkom, čo chcem, aby vedela moja dcéra. Práve o tom je novinka lekárky Jany Martincovej, ktorá sa viac než 20 rokov venuje zdravotníckemu vzdelávaniu verejnosti a popularizácii medicíny.

Rozprávaniu nechýba humor, vkus, ženský šarm a hlavne kvalitné informácie dôležité pre násťročnú slečnu. Kniha vznikla na základe otázok násťročných slečien adresovaných poradni webu Babyonline.cz a na jej vzniku a tvorbe sa podieľali samotné dospievajúce dievčatá.

Čo sa od kamarátok nedozvieš je voľným pokračovaním skoršej publikácie Ako deti prichádzajú na svet (pre 2-10 ročné deti), tento krát pre násťročné slečny, v ktorom malá Lili dospieva na pôvabnú Lilith a spoločnosť jej namiesto brata robia dve rovnako okúzľujúce kamarátky. Aj keď aj brat Chytroočko sa hneď v úvode knižky mihne, tento krát pod civilným menom Tom.


Desatoro pre chlapcov ako na pubertu, dievčatá aj sex – priamo od autorov

Tento krát vo forme blízkej komiksom s mnohými návodnými obrázkami, pretože vás, milí mladí páni, nechceme trápiť prílišným čítaním.
Štýl knižky je veľmi svieži a tak hovoriac vychádzajúce zo života. Opäť sa v nej stretávame so súrodencami Tomom a Lilith, ktorých poznáme z oboch predchádzajúcich knižiek. Iba maminka, trpezlivá priateľka slečien z Čo sa od kamarátok nedozvieš sa v prípade Tomovho dospievania mení v Tomových očiach doslova na matku-stíhačku. Ale aj napriek tomu je z ich hovorov zrejmé, že k sebe chovajú vzájomnú úctu, rešpekt a túžbu tomu druhému porozumieť a pomôcť.

​​​​​​Predstavenie kníh na: www.zdravedospivani.cz

set-sex.jpg

Ako sa vyrovnať so sexuálnou výchovou vlastného dieťaťa?
S nami to zvládnete hravo.

Čítajte návod krok za krokom


Sexuálna výchova pre najmenších aj násťročných vydavateľstvo Babyonline od Jany Martincovej a odborníkov

Sexuálna výchova v Sama doma (2019)

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: