Set knižiek sexuálnej výchovy pre násťročných vydavateľstva Babyonline - v češtine

0/5
(Hodnotilo 0)

Set publikácií obsahuje knihu Čo sa od kamarátok nedozvieš o sexe, líčení a zdraví a Desatoro pre chlapcov ako na pubertu, dievčatá a sex.

More details

Skladom

CENA: 19,51 €

ZĽAVA-41%

32,38 €

Knihy v češtine

ks

Čo sa od kamarátok nedozvieš o sexe, líčení a zdraví – priamo od autorov

Sprievodca modernej dospievajúcej slečny. O všetkom, čo chcem, aby vedela moja dcéra. Práve o tom je novinka lekárky Jany Martincovej, ktorá sa viac než 20 rokov venuje zdravotníckemu vzdelávaniu verejnosti a popularizácii medicíny.

Rozprávaniu nechýba humor, vkus, ženský šarm a hlavne kvalitné informácie dôležité pre násťročnú slečnu. Kniha vznikla na základe otázok násťročných slečien adresovaných poradni webu Babyonline.cz a na jej vzniku a tvorbe sa podieľali samotné dospievajúce dievčatá.

Čo sa od kamarátok nedozvieš je voľným pokračovaním skoršej publikácie Ako deti prichádzajú na svet (pre 2-10 ročné deti), tento krát pre násťročné slečny, v ktorom malá Lili dospieva na pôvabnú Lilith a spoločnosť jej namiesto brata robia dve rovnako okúzľujúce kamarátky. Aj keď aj brat Chytroočko sa hneď v úvode knižky mihne, tento krát pod civilným menom Tom.


Desatoro pre chlapcov ako na pubertu, dievčatá aj sex – priamo od autorov

Tento krát vo forme blízkej komiksom s mnohými návodnými obrázkami, pretože vás, milí mladí páni, nechceme trápiť prílišným čítaním.
Štýl knižky je veľmi svieži a tak hovoriac vychádzajúce zo života. Opäť sa v nej stretávame so súrodencami Tomom a Lilith, ktorých poznáme z oboch predchádzajúcich knižiek. Iba maminka, trpezlivá priateľka slečien z Čo sa od kamarátok nedozvieš sa v prípade Tomovho dospievania mení v Tomových očiach doslova na matku-stíhačku. Ale aj napriek tomu je z ich hovorov zrejmé, že k sebe chovajú vzájomnú úctu, rešpekt a túžbu tomu druhému porozumieť a pomôcť.

​​​​​​Predstavenie kníh na: www.zdravedospivani.cz

set-sex.jpg

Ako sa vyrovnať so sexuálnou výchovou vlastného dieťaťa?
S nami to zvládnete hravo.

Čítajte návod krok za krokom


Sexuálna výchova pre najmenších aj násťročných vydavateľstvo Babyonline od Jany Martincovej a odborníkov

Sexuálna výchova v Sama doma (2019)

Mohlo by vás zaujímať

 • Quick view
  6,61 € 8,37 €
  • Skutočný rozhovor s 5-ročným

  Kniha Ako deti prichádzajú na svet je skutočným rozhovorom matky-lekárky Jany Martincovej s vtedy 5-ročným synom. Odpovedá na prvé otázky dieťaťa (nielen o sexe), a to moderne, pravdivo, jednoducho a s láskou. Preberte to s dieťaťom skôr než pôjde do školy, ale ide to podľa knižky dohnať zhruba do 10 rokov.

  6,61 € -25% 8,37 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  11,69 € 14,82 €
  • Ako byť šik a fit aj po 40

  Unikátna publikácia pre ženy, nie len po 40, v ktorej jedna z autoriek podstúpila omladzujúci proces prirodzenejšími metódami na vlastnej koži. Inšpirujte sa desatorom nie len pre ženu po 40! Jediná komplexná kniha o období po 40. Omladenie prirodzenými metódami!

  11,69 € -21% 14,82 €
  Kúpiť
  Reduced price!
  • Jednoduché vygumovanie

  Napíš ... vygumuj ... A prepíš s rollerom FriXion so stláčacím mechanizmom! Vygumujte bezo zvyškov pomocou tepla, ktoré vzniká trením gumovacieho hrotu FriXion o papier, a ktorý nezanecháva žiadne zvyšky. Použite rovnaké pero (atrament) na písanie a prepísanie.

  3,01 €
  Kúpiť

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: