Výtvarné potreby 

Zháňate výtvarné potreby pre deti do školy alebo pre svoju vlastnú potrebu? V našej širokej ponuke nájdete kvalitné výtvarné potreby pre rôzne výtvarné techniky značiek STABILO a KOHINOOR.

Pastelky STABILO a KOHINOOR

Trojhranné pastelky STABILOakvarelové pastelky KOHINOOR – umelecké pastelky, ktorými boli kreslené všetky knihy pre deti edície Pre chytré hlavičky vydavateľstva Babyonline.

Lámu sa Vášmu dieťaťu pastelky jedna za druhou? Strúhate denne pastelky minimálne štvrť hodiny? Je to zbytočné!

Čítať ďalej >

Stačí si zaobstarať trojhranné pastelky STABILO s lepenou tuhou, ktoré iba dostruhávate, čo dieťaťu nezaberie viac než 5 minút denne. Premýšľate o tom, koľko a aké pastelky sú vhodné do prvej triedy? Ak nechcete na dieťati šetriť, odporúčame si aspoň na prvé kreslenie zaobstarať ergonomické pastelky STABILO s výrezmi pre jednotlivé prsty pre ľavákov aj pravákov. K nim potom v prvej triede budete musieť dokúpiť ďalšie 3 až 4 silné trojhranné pastelky STABILO. Môžete siahnuť po balení 15 ks v praktickom puzdre. Tenké trojhranné pastelky si rezervujte až pre vyšší stupeň škôl, aj keď tam už deti uprednostnia skôr farebné gumovateľné perá, alebo farebné fixky - popisovače a linery STABILO point 88 Zebrui.

Vodové farby, tempery

Široká ponuka tých najkvalitnejších pasteliek je doplnená potrebami pre „mokré“ výtvarné techniky – vodové farby, temperové farby, anilínové farby KOHINOOR, alebo anilínové vodové farby so skutočne žiarivými farbami. Vodové farby majú celkom 12 farieb, tempery 10. Miešaním temperových farieb však môžeme získať neskutočné množstvo odtieňov farieb. V ponuke nechýbajú samozrejme ani štetce, a to priamo tie najčastejšie požadované na oboch stupňoch škôl.

Pastely, uhlíky

Výtvarná výchova pre deti na vyššom stupni a viacročných gymnáziách či stredných školách používa na najrôznejšie výtvarné techniky suché pastely, olejové pastely, tuš, učí sa na nich aj kresba uhlíkom.

Chodníkové kriedy, plastelína

Ponuku výtvarných potrieb pre deti završujú výtvarné potreby pre vonkajšie aktivity – chodníkové kriedy – a plastelína pre deti na domáce aj školské použitie.

Voskovky

Voskovky, ak chcete voskové pastelky, sú zastúpené 12 voskovými pastelmi.

Fixky

Fixky ponúka mnoho položiek, a to jak trojhranné fixky, tak široké nezničiteľné, fixky so zasúvacím hrotom, pokiaľ dieťa na fixku tlačí. Ak dieťa na fixku príliš tlačí, hrot sa zastrčí a nekreslí. Sú po 8 a 12 kusoch, vo väčšom balení sú fixky umiestnené v praktickom stojančeku. Pre deti školou povinné, ktoré často strácajú viečka fixiek, rodičia uprednostnia fixky Cappi s viečkami na praktickej šnúrke. Pre staršie deti a dospelých sú veľkým hitom fixky - popisovače a linery STABILO point 88 Zebrui.

Pokiaľ si lámete hlavu nad tým, aké výtvarné potreby musíte zohnať pre Vašu ratolesť do školy, a nechcete sa zdržiavať s vyberaním jednotlivých výtvarných potrieb, využite našu ponuku doporučeného balíčku výtvarných potrieb, kde nájdete všetko, čo bude Vaše dieťa v škole potrebovať.

Fenoménom je trojhranný tvar, ktorý majú nie len pastelky, ale aj fixky STABILO. Ten zaisťuje správny úchop písacej alebo kresliacej potreby.

Výtvarné potreby pre najmenších

Pri malých deťoch do piatich rokov odporúčame veľmi silné Woody pastelky pre najmenších, ktoré ponúkajú hneď niekoľko výtvarných techník pre deti. Kreslia ako pastelky, voskovky, rozotrením štetcom sa z nich stávajú vodové farby, zmenou podkladového materiálu sa z nich stávajú farby na sklo.

Zobrazených 1 - 12 z 48 položiek

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

 • Quick view
  14,12 € 17,18 €
  • Pre predškolské deti

  Prvá a doposiaľ jediná komplexná príprava predškoláka na našom knižnom trhu - 4 publikácie, nálepky, kozmická mapa. Majte náskok od začiatku a navždy!

  14,12 € -18% 17,18 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  6,47 € 8,19 €
  • Sexuálna výchova pre najmenších

  Kniha Ako deti prichádzajú na svet odpovedá na prvé otázky dieťaťa (nie len o sexe), a to moderne, pravdivo, jednoducho a s láskou. Pre deti vo veku 2-10 rokov (najlepšie 2-5 rokov). Zvedavé a chytré deti vedia o sexe do 6 rokov. Budú medzi nimi aj tie Vaše?Sexuálna výchova, pri ktorej sa žiadny rodič nebude hanbiť.

  6,47 € -25% 8,19 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  4,94 € 6,47 €
  • Slovná zásoba / hláskovanie

  112 ručne maľovaných kariet naučí predškolské deti počuť hlásky, slabikovať a spoznávať písmená! Deti od 1 roku spoznávať obrázky, s ktorými si rozšíria svoju slovnú zásobu. Uľahčite to svojmu dieťaťu! Pre rozvoj slovnej zásoby aj na prípravu do školy.

  4,94 € -33% 6,47 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  8,76 € 10,29 €
  • Riekanky pre deti 2-5 rokov

  Nové, doplnené a upravené vydanie obľúbených riekaniek pre deti od 0 do 8 rokov (najlepšie 2-5 rokov). Kniha je doplnená o Kreslenie podľa predlohy a pexesové karty. Iné riekanky! Posunú Vaše dieťa ďalej! O zdraví, bezpečnosti a svete okolo nás s cvičením a kreslením.

  8,76 € -20% 10,29 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  10,29 € 15,08 €
  • Pre dospievajúce dievčatá

  Sprievodca modernej dospievajúcej slečny. O všetkom, čo chcem, aby vedela moja dcéra. Práve o tom je novinka lekárky Jany Martincovej, ktorá sa viac než 20 rokov venuje zdravotníckemu vzdelávaniu verejnosti a popularizácii medicíny.

  10,29 € -33% 15,08 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  10,29 € 16,61 €
  • Pre dospievajúcich chlapcov

  Tento krát vo forme blízkej komiksom s mnoho návodnými obrázkami, pretože vás, milí mladí páni, nechceme trápiť prílišným čítaním.

  10,29 € -38% 16,61 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  68,84 € 95,93 €
  • Výhodný set kníh

  Set publikácií obsahuje všetkých osem autorských kníh vydavateľstva Babyonline: Ako deti prichádzajú na svet, Riekanky, Predškolákove týždenníčky, Písmenkové kartičky pre šikovnéhlavičky, Čo sa od kamarátok nedozvieš, Desatoro pre chlapcov, Zdravé tehotenstvo a Žena po 40. 

  68,84 € -28% 95,93 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  32,49 € 42,13 €
  • Výhodný set knih

  Set publikácií Pre šikovné hlavičky obsahuje všetky autorské knihy pre deti z vydavateľstva Babyonline: Ako deti prichádzajú na svet, Riekanky, Predškolákove týždenníčky a Písmenkové kartičky pre šikovné hlavičky.

  32,49 € -24% 42,13 €
  Kúpiť
  Reduced price!

Naše ďalšie projekty: