Ergonomické pastelky STABILO Pravák

0/5
(Hodnotilo 0)

Pastelky so špeciálnymi výrezmi pre protišmykový úchop prstov.

More details

CENA: 14,02 €

Skladom

ks

Ergonomické pastelky STABILO sú prvé ergonomicky tvarované pastelky.

Špeciálne ergonomicky tvarované pastelky s plôškami pre intuitívne správny úchop sú ideálne pre prvé detské obrázky. K dispozícii v 6 alebo 12 žiarivých farbách pre tie najkrajšie obrázky!

EASYcolors vedie deti hravou formou k správnemu úchopu. Tieto ergonomicky tvarované pastelky zvlášť pre pravákov a ľavákov boli vyvinuté odborníkmi špeciálne pre predškolské a školské deti.

Zvlášť pre pravákov aj pre ľavákov.

Balenie po 6 alebo 12 ks pasteliek v praktickom uzatvárateľnom puzdre. Puzdro obsahuje uzatvárateľnú zarážku, aby ceruzky nevypadli (najmenšia šípka). Balenie s 12 pastelkami obsahuje naviac ergonomicky tvarované strúhadlo zvlášť pre ľavákov a pravákov.

pastelky.jpg

Na každej pastelke je štítok na meno (najdlhšia šípka), aj keď takto originálne pastelky asi hneď tak niekto ďalší v triede mať nebude :-).

Pastelky sú vyrobené z PEFC certifikovaného dreva. PEFC certifikát zaručuje, že použité drevo pochádza z ekologického a trvale udržateľného lesného hospodárstva.

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

 • Quick view
  14,86 € 18,03 €
  • Pre predškolské deti

  Prvá a doposiaľ jediná komplexná príprava predškoláka na našom knižnom trhu - 4 publikácie, nálepky, kozmická mapa. Majte náskok od začiatku a navždy!

  14,86 € -22% 18,03 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  6,79 € 8,59 €
  • Sexuálna výchova pre najmenších

  Kniha Ako deti prichádzajú na svet odpovedá na prvé otázky dieťaťa (nie len o sexe), a to moderne, pravdivo, jednoducho a s láskou. Pre deti vo veku 2-10 rokov (najlepšie 2-5 rokov). Zvedavé a chytré deti vedia o sexe do 6 rokov. Budú medzi nimi aj tie Vaše?Sexuálna výchova, pri ktorej sa žiadny rodič nebude hanbiť.

  6,79 € -25% 8,59 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  5,20 € 6,79 €
  • Slovná zásoba / hláskovanie

  112 ručne maľovaných kariet naučí predškolské deti počuť hlásky, slabikovať a spoznávať písmená! Deti od 1 roku spoznávať obrázky, s ktorými si rozšíria svoju slovnú zásobu. Uľahčite to svojmu dieťaťu! Pre rozvoj slovnej zásoby aj na prípravu do školy.

  5,20 € -17% 6,79 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  9,20 € 10,80 €
  • Riekanky pre deti 2-5 rokov

  Nové, doplnené a upravené vydanie obľúbených riekaniek pre deti od 0 do 8 rokov (najlepšie 2-5 rokov). Kniha je doplnená o Kreslenie podľa predlohy a pexesové karty. Iné riekanky! Posunú Vaše dieťa ďalej! O zdraví, bezpečnosti a svete okolo nás s cvičením a kreslením.

  9,20 € -10% 10,80 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  10,80 € 15,82 €
  • Pre dospievajúce dievčatá

  Sprievodca modernej dospievajúcej slečny. O všetkom, čo chcem, aby vedela moja dcéra. Práve o tom je novinka lekárky Jany Martincovej, ktorá sa viac než 20 rokov venuje zdravotníckemu vzdelávaniu verejnosti a popularizácii medicíny.

  10,80 € -33% 15,82 €
  Kúpiť
  Reduced price!
 • Quick view
  10,80 € 17,43 €
  • Pre dospievajúcich chlapcov

  Tento krát vo forme blízkej komiksom s mnoho návodnými obrázkami, pretože vás, milí mladí páni, nechceme trápiť prílišným čítaním.

  10,80 € -41% 17,43 €
  Kúpiť
  Reduced price!
  • Výhodný set kníh

  Set publikácií obsahuje všetkých osem autorských kníh vydavateľstva Babyonline: Ako deti prichádzajú na svet, Riekanky, Predškolákove týždenníčky, Písmenkové kartičky pre šikovnéhlavičky, Čo sa od kamarátok nedozvieš, Desatoro pre chlapcov, Zdravé tehotenstvo a Žena po 40. 

  100,68 €
  Kúpiť
 • Quick view
  34,10 € 44,22 €
  • Výhodný set knih

  Set publikácií Pre šikovné hlavičky obsahuje všetky autorské knihy pre deti z vydavateľstva Babyonline: Ako deti prichádzajú na svet, Riekanky, Predškolákove týždenníčky a Písmenkové kartičky pre šikovné hlavičky.

  34,10 € -23% 44,22 €
  Kúpiť
  Reduced price!

Naše ďalšie projekty: