Set knižiek pre predškolský rok

0/5
(Hodnotilo 0)
Set knižiek pre predškolský rok obsahuje publikácie: Predškolákove týždenníčky pre šikovné hlavičky v češtine, Písmenkové kartičky pre šikovné hlavičky v češtine a Ako deti prichádzajú na svet v češtine.

More details

Skladom > 5 ks

CENA: 32,76 €

ks

Predškolákove týždenníčky pre šikovné hlavičky v češtine

Prvá a doposiaľ jediná komplexná príprava predškoláka na našom knižnom trhu. Obsahuje 4 publikácie - Jazda ceruzkou, Hlavičkové úlohy, Praktik do života a Pohybovky, nálepky, kozmická mapa. Majte náskok od začiatku a navždy! Predškolákove týždenníčky sú prvou a stále jedinou komplexnou prípravou predškoláka na našom knižnom trhu. Jedná sa o hravé učenie pre predškolákov s motivačným prvkom v podobe obrovskej kozmickej mapy formátu A1, do ktorej si predškolák za splnené úlohy nalepí celkom 160 nálepiek s vesmírnou tematikou (exoticky pomenovaní mimozemšťania, raketa, hviezdy, kométy a pod.)

Písmenkové kartičky pre šikovné hlavičky v češtine

112 ručne maľovaných kariet naučí predškolské deti počuť hlásky, slabikovať a spoznávať písmená! Deti od 1 roku spoznávať obrázky, s ktorými si rozšíria svoju slovnú zásobu. Uľahčite to svojmu dieťaťu! Pre rozvoj slovnej zásoby aj na prípravu do školy.

Ako deti prichádzajú na svet v češtine

Kniha Ako deti prichádzajú na svet odpovedá na prvé otázky dieťaťa (nie len o sexe), a to moderne, pravdivo, jednoducho a s láskou. Pre deti vo veku 2-10 rokov (najlepšie 2-5 rokov). Zvedavé a chytré deti vedia o sexe do 6 rokov. Budú medzi nimi aj tie Vaše? 
Sexuálna výchova, pri ktorej sa žiadny rodič nebude hanbiť.

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: