Magnetické stavebnice Magformers patria medzi najobľúbenejšie magnetické stavebnice pre najmenších. Pokiaľ objednávate Magformers ako prvú stavebnicu, máte možnosť vybrať hneď z niekoľkých variantov.

Wow! Starter

Ak za ňu nechcete príliš minúť, potom ako úplne základnú stavebnicu Magformers odporúčame Wow! Starter. Obsahuje okrem magnetických dielikov tiež kolieska, ale hodí sa predovšetkým na výrobu jednoduchých autíčok a telies.

Pokiaľ cena môže presiahnuť 38 EUR, alebo aj niečo málo cez 77 EUR, tak sú ideálne dva varianty:

Universal box

Oveľa obsiahlejšia je stavebnica Universal box. Jej veľkou výhodou je uloženie v pevnom plastovom boxe s prackovým uzáverom. Obsahuje 1 sadu koliesok a veľa rôznych dielikov.

Magformers Carnival a kolečka

Ako najefektívnejšiu však odporúčame kúpiť súpravu, ktorú sme pre vás sami vytvorili. Jedná sa o stavebnicu Carnival s jedným párom koliesok. Obsahuje také množstvo trojuholníkov a štvorcov, z ktorého je možné vytvoriť guľu, autíčka, a tiež najrôznejšie vyhliadková kolesá, vďaka obsahu niekoľkých štvorcov s figúrkami. Naviac je o takmer 300 Kč lacnejšia ako Universal box. So sadou Carnival s kolieskami narobíte najviac muziky!

Pokiaľ sa nesnažíte ušetriť, môžete voliť drahšie tematicky zamerané stavebnice. Vždy sú zárukou jedinečnej zábavy pre celú rodinu. Navyše vďaka magnetickým dielikom umiestneným priamo v stenách stavebníc sa jedná o bezpečnú zábavu.