Ergonomické pero STABILO® EASY original Holograph Edition

0/5
(Hodnotilo 0)

Ergonomický znovu naplniteľný roller v trendy Holografickej edícii.

More details

Skladom > 5 ks

CENA: 7,34 €

ks

STABILO EASYoriginal roller je práve dostupný aj v trendy Holografickej edícii. Unikátny design s fascinujúcimi efektami meniacich sa farieb okamžite zaujme!

Jednoduchá manipulácia znamená nielen úhľadný rukopis s ergonomickým rollerem STABILO EASYoriginal Holograph Edition. Pohodlne sa vojde do ruky a výmena bombičky je rýchla a nenáročná. V kombinácii s holografickým efektom meniacich sa farieb poskytuje jedinečný zážitok z učenia sa písať.
Dostupný v modrej, ružovej a zelenej farbe pre pravákov aj ľavákov. Nešmykľavá úchopová zóna umožňuje uvoľnené držanie a bráni predčasnej svalovej únave. Machule a škrabance sú problémom minulosti - začínajúci pisári si môžu naplno užívať jednoduchosť ovládania rolleru. STABILO EASYoriginal zaručuje zábavu pri písaní a úhľadné písmo.

Každá náplň obsahuje aj nový hrot pre rýchlu a čistú výmenu bombičky. Náplne sú dostupné v tenšej variante "fine" (modrý zmizíkovatelný atrament, šírka stopy 0.3 mm pre precízne písmo) a v širšej variante "medium" (modrý zmizíkovatelný, čierny a červený atrament, šírka stopy 0.5 mm). Balenie obsahuje praktický štítok na meno.

Mohlo by vás zaujímať

Unikátne vzdelávacie knihy pre deti vydavateľstva Babyonline

Naše ďalšie projekty: